تبلیغات
هر چیزی که در مورد بازی می خواهید - پیش نمایش God of War III
دریافت قالب این وبلاگ
 
كاربر گرامی، خوش آمدید!   WellCome To MyBlog
 
تبلیغات


فیلم یوزارسیف نسخه آمریكایی


موضوعات
موضوعات

آرشیو ماهانه
هفته اول آبان 1388
هفته دوم شهریور 1388
هفته اول شهریور 1388
هفته سوم خرداد 1388
هفته دوم خرداد 1388
هفته اول خرداد 1388
هفته چهارم اردیبهشت 1388
هفته سوم اردیبهشت 1388
هفته اول اردیبهشت 1388
هفته چهارم فروردین 1388
هفته سوم فروردین 1388
هفته دوم فروردین 1388


تبلیغات سایت
>>>>>بنر دوستان<<<<<

پیغام مدیر وبلاگ به شما عزیزان :

با سلام و عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی بازدیدكنندگان، امیدوارمكه مطالب سایت مورد قبولتون واقع شده باشد .
برای سفارش تبلیغات و یا نظرات و انتقادات مؤثر خور از اینجا اقدام كنید ...پیش نمایش God of War III از بخش پیشنمایش بازیها ,

کمپانی سونی که سیاستهای قوی و کارایی دارد ثابت کرده است در هر زمینه موفق عمل میکند. بازیهای پر طرفدار زیادی هستند که در کارنامه سونی وجود دارند ولی این عنوان یعنی خدای جنگ برگ برنده و به قول معروف گل سر سبد بازیهای پلی استیشن 3 است. البته برای جلوگیری از ضایع شدن حق یوبی سافت باید گفت که بازی خدای جنگ بسیاری از ایده ها را مدیون شاهزاده ایرانی است، چرا که نسخه اول از شاهزاده ایرانی پیش از خدای جنگ عرضه شد و با اندکی دقت در می یابیم بسیاری حرکات مشترک هستند و حتی تقلیدی کورکورانه از محل ذخیره بازی (به صورت هاله ای کوچک از گردباد شن در شاهزاده 1 و در این بازی نوری پر شباهت به همان هاله شن) در ساخت خدای جنگ وجود دارد.

 سازنده

SCEA

ناشر 

SCEA

پلتفرم

 PS3

 سبك

اكشن-فانتزی

تاریخ انتشار بازی

تابستان 1388

اولین صحنه ای که در تریلر ابتدایی بازی دیده میشود، ایتدا صفحه ای سیاه نمایان شده و کریتوس با صدای گیرا و خشن خود میگوید انتقام گرفتن من همه چیز است و با شروعی انفجاری و موسیقی آشنای بازی که در طول تریلر پخش میشود هر بیننده ای برای دقایقی هرچند کوتاه میخکوب میشود. در نسخه اول بازی دیده شده بود که کریتوس با نیرنگ خدایان روم که سر دسته آنها زئوس است روبرو میشود و در عوض خدمت خود به عنوان خدای جنگ منسوب میشود. در نسخه دوم با سرپیچی از قوانین و برای کمک غیر قانونی به اسپاردا از مقام خود عزل میشود و خدایان قصد کشتن او را میکنند. کریتوس که غروری شکست ناپذیر دارد به مفابله با خدایان میپردازد. در انتهای نسخه دوم کریتوس به زئوس میرسد ولی با فداکاری آتنا، زئوس میگریزد و آتنا به طوری ناخواسته توسط کریتوس کشته میشود. کریتوس که دیگر تمام وجودش را انتقام فرا گرفته است در انتهای خدای جنگ2 تمام عزمش را برای یکسره کردن کار خدایان جزم میکند و همراه تایتانها که آنها هم ظلم زیادی از خدایان دیده بودند به سوی مقر خدایان حمله ور میشوند. با این حساب شروع نسخه سوم بازی دقیقاً ادامه نسخه قبل میشود و کامل کننده داستانی است که نیمه کاره مانده است.

StiAsmussenکارگردان نسخه سوم که تعویض شده ، در مقابل کاری بس دشوار قرار گرفته است. البته این آقا در متن ساخت g دو نسخه قبل حضور داشته و به ترتیب مدیر و کارگردان هنری طراحی محیط بوده است. تغییر همه جانبه در مسیر ساخت و نیاز به سر انجام رساندن این بازی به طوری که دو نسخه قبل را جلا داده و انتظارهای بالای مخاطبان را برآورده کند کار را بسیار حساس کرده است.

در نسخه جدید چند نکته مهم به چشم میخورد. اولین موردی که در انتظار هم هست تغییر محیط جنگ از افقی به عمودی است. این مطلب شایان ذکر است: کریتوس همانطور که در پایان نسخه دوم دیده شد سوار بر پشت تایتانی غول پیکر به نام گایا که مادر زمین نیز خوانده میشود یه سمت خدایان صعود میکند. پس عمودی شدن زمین زیر پای کریتوس امری مشخص است و او از این امر میتواند در حین مبارزات استفاده کند. دومین مشخصه اضافه شده در بازی توانایی کریتوس در بکارگیری دشمنان به سود خود است. کریتوس میتواند بر پشت دشمنان غول پیکر سوار شود و با هدایت آنها به مسیرهایی که میخواهد دشمنان دیگر را از بین ببرد. همچنین با استفاده از دشمنان پرنده از جایی به جای دیگر برود. سومین مورد سعی در ساخت سلاح های جدید و کارآمد است. این مورد که میتواند تنوع زیادی به بازی ببخشد در متن کار سازندگان قرار گرفته است و همانطور که در تریلر بازی دیده میشود سلاحی جدید که مانندش در نسخه های قبل نیود جلب توجه میکند. یک جفت دستکش پولادی که بسیار بزرگ بوده و به شکل سر شیر است. این سلاح شعاع ضربه کمتری از دو شمشیر معروف کریتوس دارد ولی دارای قدرتی بالاست و برای برخوردهای نزدیک و مخصوصاً هنگام محاصره شدن توسط دشمنان بسیار کارآمد است. با کمی بدبینی میتوان گفت ایده این سلاح ممکن است از بازی Devil May Cry گرفته شده باشد ولی در هر حال استفاده از آن لذت بخش است. مورد دیگر این است که کریتوس میتواند از یک دشمن به عنوان سپری برای پیشروی در دل انبوه دشمنان استفاده کند. همچنین در بازی تعویض سلاح مورد استفاده به صورت سریع و در حین درگیری وجود دارد.

هوش مصنوعی بازی تنوع زیادی دارد. در هر صحنه نبردها متفاوت هستند. همانطور که سازندگان اعلام کرده اند آرایش نظامی دشمنان و طریقه روبرو شدن آنها با کریتوس بستگی به فرماندهی دارد که در میدان جنگ حاضر است. فرماندهی نیروهای دشمن با موجودی است که بدنی شبیه اسب و بالاتنه ای شبیه یک جنگجو و نیزه ای به دست دارد و حضور او در میدان جنگ سرسختی بیشتری به افرادش میدهد.

صحنه های درگیری پر ضد و خوردتر و شلوغتر از قبل هستند و همانطور که در تریلر بازی عنوان میشود، گاهی تا 50  دشمن در یک صحنه نبرد حضور دارند. طراحی ها تا حد توان با دقت انجام شده اند و تعداد پولیگون ها (قطع های تشکیل دهنده اجسام و افراد) بیش از 4 برابر شده اند که شکل و حجمی واقعی تر را ایجاد میکند. به عنوان مثال طراحی کریتوس متشکل از 20000 پولیگون است که این امر ریزه کاری های ظاهری را چند برابر میکند.

در پایان احتمالاً این نسخه میتواند انتظارها را برآورده کند و سازندگان از پس ساخت چنین پروژه دشواری سربلند ظاهر میشوند.

 :: لینك ثابت نویسنده : ساسان رضانژاد نظرات و پیشنهادات Comment  

مطالب پیشین

sssss
راهنمای قدم به قدم Quest of Persia : Nader's Blade
راهنمای قدم به قدم بازی Far cry 2
XPANGO همه چیز رایگان از یک گوشی گرفته تا پلی استیشن و حتی بالاتر از اینها
تولد یک کنسول بازی جدید با نام Zeebo
ترینر و سیو بازی pure
پیش نمایش God of War III
خبر هایی از E3 2009
لیست بازیهای E3 2009
این وبلاگ نویسنده جدید میپذیرد


تبلیغات
تحریک کننده هورمون جنسی

اطلاعات سایت
 

مدیران و نویسندگان
ساسان رضانژاد

آمار بازدیدكنندگان
امروز :
دیروز :
كل :

مطالب و نظرات
كل مطالب :
كل نظر ها :


لینكدونی
حرفه ای ترین قالبهای بلاگفا و میهن بلاگ
ادیت و ویرایش pes
هر چیزی که از بازی ها بخوای
شهر بازیها
ایران تالار-بهترین سایت عشق و حال
آرشیو لینكدونی

نظرسنجی
شما به عنوان یک گیمر به بازی Resident Evil 5 چه امتیازی می دهید؟لینك دوستان
:: قالبساز
:: ادیت و ویرایش pes

صفحه اصلی |  ارتبــــــــــــــاط با ما |  ایمیل |  قالبساز |  صفحه خانگیPowered By MihanBlog & Farsi Project By [Media Center] | Email:Pgh405@Yahoo.Com